nabídka služeb

1/3

pouze jedna místnost

Ráda vám pomůžu navrhnout a realizovat pouze jednu místnost nebo část vašeho domova. Příkladem může být dětský pokoj, který potřebuje dostát nárokům rostoucích dětí. Může to být i asymetrická místnost ve vašem domě, se kterou si nevíte rady. 

I k malým realizacím přistupuji se stejným nadšením, zapálením a profesionalitou jako k těm komplexním. Dbám na souvislosti a váš životní styl.

2/3

kompletní interiér

Ráda Vám navrhnu kompletní interiér a pomůžu s jeho realizací. Toto řešení je ideální pro klienty, kteří mají málo času a uvítají, když můžou přenechat celý proces někomu zkušenému.

Další výhodou je stylová jednota a designová provázanost celého prostoru. Dbám na každý detail tak, aby vše dokonale ladilo.


3/3

individuální konzultace

Mé služby můžete využít i krátkodobě. Ráda s vámi navštívím showroom a pomůžu vám vybrat pěkný stylový kus nábytku nebo doplňky. Poradím vám, pokud hledáte osobité umělecké dílo, který bude vynikat ve vašem interiéru a propojím vás s jeho tvůrcem.

Také tu pro vás jsem, když potřebujete probrat konkrétní téma nebo poradit v rámci individuálních konzultací. 

PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

Zde popíšeme komu a jak řešíme problém. V následujícíh 4 krocích popíšeme jak jednoduché to je. A nezouvejte se, prosím. Motto tečka.

I.
II.
III.
IV.

VÁŠ NOVÝ ZAČÁTEK
interiér je hotový,
připravený pro život

REALIZACE
čas na proměnu představy v realitu

NABÍDKA
připravím studii
s návrhem řešení

KONZULTACE
sejdeme se
a vše probereme

potřebuji poznat, jaké jsou vaše přání a potřeby

seznámím vás s procesem a možnostmi spolupráce

PROBEREME ZDROJE - ČASOVÉ A FINANČNÍ

krok I

sejdeme se na konzultaci

Každý projekt řeším individuálně. Zakládám si na osobním přístupu a je pro mě důležité, abychom si navzájem sedli a měli podobný pohled na věc. Na pár dní, týdnů, či měsíců se stávám vaším průvodcem k novému řešení na míru. Je proto důležité na začátku probrat všechny důležité oblasti.

dispoziční řešení na míru vašim potřebám

návrh barev a použitých materiálů

návrh nábytku, osvětlení a stylových doplňků

krok II

vypracuji studii

Vytvořím vám na míru architektonickou studii řešení interiéru - 2D, 3D a fotorealistickou vizualizaci. Vytvořím pro vás interiér, do kterého není problém přinést své osobní věci. Nejsem designerka - polštářkářka. Věřím, že si svůj prostor zabydlíte podle svých představ.

projektová dokumentace pro jednotlivé profese

podklady pro výrobu nábytku a interiérových prvků

autorský dozor a kompletní realizace projektu

krok III

roztančím tanec realizace

Nyní se dostáváme z fáze studie do fáze realizace. Ráda vám pomůžu sladit dodavatelské firmy, řemeslné práce i zpracování atypických prvků a řešení na míru. Dohlédnu také na to, aby byl výsledek dokonalý v každém detailu. 

posaďte se do svého nového pohodlného křesla

uvařte si šálek čaje a vnímejte prostor kolem vás

z hluboka se nadechněte a užijte si svůj nový začátek

krok IV

váš nový začátek

Teď už je to jen a jen na vás. Váš interiér je hotový. Měli jste přání, vizi a ta se nyní zhmotnila. Jste obklopeni prostředím, které je v souladu s tím, kdo jste a které vás podporuje na vaší další cestě.

SPOLUPRÁCE S PETROU? VŠECHNO V SUPERLATIVECH.

DAMIR DORDEVIC

začněme psát váš nový příběh

objednat si konzultaci